Reality iDNES
TOP Nabídka

Prodej RD v obci Březina

Prodej RD v obci Březina

Lokalita:  Březina
Cena:  4.290.000,-Kč za nemovitost
Stav nabídky:  Rezervace

Aktuality

13.11.2018

Na všechny peníze, které spadají do vašeho příjmu, se vztahuje daň z příjmu. Tedy i částka, kterou ...

KDY NENÍ PŘI PRODEJI NEMOVITOSTI NUTNÉ PLATIT DAŇ Z PŘÍJMU?
18.10.2018

V polovině srpna se začaly přijímat žádosti o úvěry v rámci takzvaného Programu pro mladé. Jedná se ...

NOVÉ PŮJČKY MLADÝM S NÍZKOU ÚROKOVOU SAZBOU
17.10.2018

ČNB od loňského roku provozuje internetový portál s názvem Peníze na útěku. Jsou na něm vysvětleny ...

ČNB podporuje finanční gramotnost
Zobrazit aktuality

Prodej zahrady v Modřicích

Prodej zahrady v Modřicích

Lokalita: Modřice
Cena: 995,-Kč/m2
Č. zakázky: P1384
Stav nabídky: Aktivní
 

Popis

Naše realitní kancelář nabízí se souhlasem majitele k prodeji pozemek zahrady v brněnské aglomeraci, na okraji obce Modřice. Obec Modřice leží jižním směrem od Brna, v jeho bezprostřední blízkosti. Pozemek zahrady je obdélníkového půdorysu, s celkovou výměrou 1.277m2. Součástí zahrady je zděný objekt zahradní chatky o zastavěné ploše 12m2, který je podsklepen. Dále se na pozemku nachází dřevěný přístřešek. Stavba zahradní chatky byla vybudována na základě písemného povolení. Taktéž s písemným povolením byla na pozemku vybudována vlastní studna. Tato má dostatečně vydatný pramen na zálivku zahrady. Na pozemku je taktéž instalován rezervoár na vodu s obsahem 1m3.

Pozemek zahrady je rovina, je oplocen ocelovým pletivem. Příjezd pro motorová vozidla je zajištěn po nezpevněné, obecní komunikaci. Parkování je možné na vlastním pozemku.

Pozemek zahrady je celodenně osluněn. Jsou zde vysázeny ovocné, rodící stromy – meruňky, třešně, jabloně, švestky, ořech. Je zde dostatek prostoru na vlastní fantazii možného osázení a využívání zahrady. V blízkosti je vedena doprava MHD – autobusové spojení. V docházkové vzdálenosti je situované známé, oblíbené nákupní centrum OLYMPIE. Zahrada je volna okamžitě. List vlastnictví je čistý, oproštěn od jakýchkoliv majetkoprávních problémů.

Pracujete v Brně a hledáte možnost odpočinku , relaxace a seberealizace po pracovním vytížení tak, abyste nemuseli trávit další čas dopravou na vlastní zahradu ? Tato nabídka zahrady s chatkou v Modřicích splní Vaše očekávání.

Další fotografie