Reality iDNES
TOP Nabídka

Rodinný dům Brno - Slatina

Rodinný dům Brno - Slatina

Lokalita:  Brno - Slatina
Cena:  13,900.000,-Kč za nemovitost
Stav nabídky:  Aktivní

Prodej RD v obci Březina

Prodej RD v obci Březina

Lokalita:  Březina
Cena:  4.290.000,-Kč za nemovitost
Stav nabídky:  Prodáno

Aktuality

13.11.2018

Na všechny peníze, které spadají do vašeho příjmu, se vztahuje daň z příjmu. Tedy i částka, kterou ...

KDY NENÍ PŘI PRODEJI NEMOVITOSTI NUTNÉ PLATIT DAŇ Z PŘÍJMU?
18.10.2018

V polovině srpna se začaly přijímat žádosti o úvěry v rámci takzvaného Programu pro mladé. Jedná se ...

NOVÉ PŮJČKY MLADÝM S NÍZKOU ÚROKOVOU SAZBOU
17.10.2018

ČNB od loňského roku provozuje internetový portál s názvem Peníze na útěku. Jsou na něm vysvětleny ...

ČNB podporuje finanční gramotnost
Zobrazit aktuality

Pronájem prostorného RD ve Šlapanicích

Pronájem prostorného RD ve Šlapanicích

Lokalita: Jiráskova, Šlapanice
Cena: 28.000,-Kč za měsíc + ink.
Č. zakázky: N1454
Stav nabídky: Aktivní
 

Popis

Naše realitní kancelář nabízí se souhlasem majitele k pronájmu prostorný, světlý, rodinný dům ve Šlapnicích u Brna. Jedná se o řadový objekt, postavený na vedlejší komunikaci, ul. Jiráskova. Řadový objekt je podsklepen, má dvě nadzemní podlaží. Zastavěná plocha budovy činí 90 m2, užitná plocha je o výměře 220 m2. Dispozice budovy je 4+1 s bohatým příslušenstvím .

Na rodinný dům navazuje pozemek zahrady o výměře 276 m2. Orientace rodinného domu je východ – západ. Dům je nezařízen, jsou zde provedeny veškeré přípojky inženýrských sítí. Dispozice budovy – 1PP – sklepní prostor, suterén - garáž pro motorové vozidlo s výměrou 20 m2, dvě sklepní místnosti, kuchyňka, pokoj, 1 NP – vstupní zádveří, příjemná, prostorná chodba o výměře 11.5 m2, světlý, obytný pokoj o výměře 23.5 m2, koupelna společná se soc. zázemím, kuchyně o výměře 16.5 m2, balkon, 2 NP – tři obytné místnosti s vlastními vstupy z chodby s výměrami 11.5 m2, 15 m2 a 19 m2, koupelna se soc. zázemím, balkon. Rodinný dům má úst. plynový kotel na otop a teplou vodu. Jsou zde měřidla na spotřebu energií. Z domu vstoupíme na příjemnou zahradu., kde jsou vzrostlé ovocné stromy a záhonky, je zde možnost posezení. Parkování motorových vozidel je mimo garáž možné i na volném prostoru před budovou .

Ve Šlapanicích je vedena městská, hromadná doprava s konečnou stanicí v centru Brna u hlavního nádraží. V místě jsou veškeré objekty občanské vybavenosti.Nalezneme zde obchodní centrum, školy, školky, lékaře, služby, finanční domy, atd. Rodinný dům je volný okamžitě, majitelé mají zájem o dlouhodobý, nájemní vztah. Ideální bydlení pro rodinu s dětmi.

Pro majitele 1x jistota ve výši měsíční platby. Zálohová částka na spotřebovanou energii v domě je ve výši 5.000,-Kč. Hledáte pro svoji rodinu příjemné bydlení v čistém a prostorném domě s dlouhodobou perspektivou ? Tato nabídka splní Vaše očekávání. Rádi Vám ji nezávisle předvedeme.

Provize pro RK ve výši jednoměsíční platby.

Kontakt na makléře - paní Marková tel. 603 713 935.

Další fotografie